ПРО СПІЛКУ
Життя спілки
Документи
СУДИ ТА СУДДІ
НОВИНИ
СТАТИСТИКА
БАЗА ЗНАНЬ
СПІЛКА LIVE

Голова суду, який вимагав виносити незконні рішення (у т.ч. по справах Майдану) намагається уникнути відповідальності та втекти у відставку.

22.09.2016

Експерт реанімаційного пакету реформ з питань судової реформи та член Ради громадського контролю НАБУ Роман Маселко на персональній сторнці в ФБ закликає громадсткість посприяти звільненню Голови апеляційного суду Черкаської області Володимира Бабенко

Як зазначає адвокат, засідання Комітету з питань протидії та запобігання корупції, яке тиждень тому відбулось по справах суддів-викривачів - Сергія Бондаренко та Лариси Гольник - стало дуже результативним.

«ВККС більше 1,5 року не розглядала понад 20 скарг на голову апеляційного суду Черкаської області Бабенка В.М., але одразу після комітету такий розгляд призначено. 27 вересня, в останній тиждень своїх повноважень по розгляду дисциплінарних справ, ВККС таки розгляне питання про відкриття провадження стосовно Бабенка В.М. Про це повідомляє прес-центр ВККСУ. Більше того, стається ще одне диво -  ВРЮ задовольняє заяву Бабенка В.М. про відставку»- зазначає Р. Маселко.

Проаналізувавши ситуацію може здатися, що це перемога, і суддя зрозумів, що кар'єра судді іому вже не світить. Але… Реалії інші. Відставка, якою б болісною вона не була для Бабенко, але не може вважатись покаранням. У відставці він буде отримувати довічне щомісячне грошове утримання в розмірі 20 000 грн. і через деякий час матиме змогу знову податись у судді. І відправка у відставку замість ганебного звільнення - це старий спосіб вирішення таких питань, коли суддя розуміє - максимум, що може бути за його злочинні дії - відставка.

«Ці правила потрібно міняти. Бабенко повинен відповісти за свої дії на усі 100 %. А платити йому довічне утримання за наш з Вами рахунок це взагалі знущання. Тому я закликаю народних депутатів проголосувати проти задоволення подання про відставку Бабенко В.М.» - підсумував Маселко. 

Джерело: facebook.com