ПРО СПІЛКУ
Життя спілки
Документи
СУДИ ТА СУДДІ
НОВИНИ
СТАТИСТИКА
БАЗА ЗНАНЬ
СПІЛКА LIVE

У Запоріжжі нарешті почали судити суддю майданівців

12.12.2016
Підготовче засідання у справі дніпровського судді Миколи Решетніка відбулося в Ленінському районному суді Запоріжжя сьогоді, 12 грудня. На засідання, яке вела голова суду Сніжана Колесник, з Дніпра прибув сам підсудний, а також постраждалі - тамтешні активісти Майдану, яких Решетнік свого часу арештував, передає Depo.Запоріжжя. Троє постраждалих не приїхали - один пішов служити в армію, двоє захворіли. Також у залі були присутні слухачі (які підтримували постраждалих) та журналісти.
 
Суддя заслухала позицію прокурора щодо усунення недоліків, через які раніше було відправлено на доопрацювання обвинувальний акт. Захист Решетніка виступив із клопотанням про нове повернення обвинувального акту прокуратурі - він, на думку адвоката, досі містить низку помилок. Після цього суддя оголосила перерву у розгляді справи. Наступне засідання має відбутися вже у 2017 році - 13 січня.
Постраждалі після засідання зізналися, що сподівань на справедливий суд в них все менше й менше.
 
Нагадаємо, суддя Микола Решетнік обвинувачується у винесенні неправосудних рішень та незаконному затриманні майданівців 26 січня 2014 року (ч. 3 ст. 371, ч.2 ст. 375 Кримінального Кодексу). Його колега Микола Бібік перебуває в розшуку за аналогічним обвнуваченням, за оперативними даними перебуває у Криму.
Слухання по справі Решетніка розпочалися у лютому 2016 року у Ленінському районному суді Запоріжжя. Проте запорізька суддя після довготривалого підготовчого засідання (близько 7 місяців) повернула обвинувальний акт відносно Решетніка прокурору Дніпропетровської області для усунення недоліків. Провадження знов потрапило до суду лише у вересні цього року, але перше засідання відбулося лише сьогодні.
 
Джерело: zp.depo.ua