ПРО СПІЛКУ
Життя спілки
Документи
СУДИ ТА СУДДІ
НОВИНИ
СТАТИСТИКА
БАЗА ЗНАНЬ
СПІЛКА LIVE
10.12.2016
Винуватцю резонансної ДТП, в наслідок якої постраждав 16-річний юнак, Володимиру Мігасу обрали запобіжний захід. Рішення прийняв суддя Луцького міськрайонного суду Ігор Ясельський сьогодні, 10 грудня.
09.12.2016
Соціальні служби, як завжди, не допомогли, і багатий чоловік вплинув на суддю, аби вона винесла рішення саме на його користь.

НОВИНИ

06.12.2016
У справі про хабар директору КП "Полтава-сервіс" суддя Струков розпитував про колишніх дружин та врожаї картоплі у свідка
В Октябрському районному суді міста Полтави чотири години допитували двох свідків у справі про отримання хабаря керівником КП "Полтава-сервіс" Віктора Передерія.
05.12.2016
Які люксові автомобілі засвітили українські судді в деклараціях
У програмі журналістських розслідувань "Наші гроші. Досудилися" – про задекларований особистий автопарк із люксових автомобілів суддів Верховного суду України.
05.12.2016
Екс-правоохоронець, якого затримали поліцейські, не вважає себе винним
У Луцькому міськрайонному суді відбулося засідання у справі Сергія Куприянчика, колишнього старшого інспектора дозвільної системи СОГП Луцького відділу поліції, якого звинувачують в керуванні авто у нетверезому стані.
02.12.2016
Київський суддя вибрав несподіване місце для зберігання хабара
Затриманий суддя Київського апеляційного суду Ігор Петрик ховав отриманий хабар в спеціальній кишені під суддівської мантією.