ПРО СПІЛКУ
Життя спілки
Документи
СУДИ ТА СУДДІ
НОВИНИ
СТАТИСТИКА
БАЗА ЗНАНЬ
СПІЛКА LIVE

У справі про хабар директору КП "Полтава-сервіс" суддя Струков розпитував про колишніх дружин та врожаї картоплі у свідка

06.12.2016
В Октябрському районному суді міста Полтави чотири години допитували двох свідків у справі про отримання хабаря керівником КП "Полтава-сервіс" Віктора Передерія.
 
Нагадаємо, що 21 серпня 2015 року Передерій був затриманий одразу після отримання хабаря від підприємця з Машівського району. За версією прокуратури, 1800 доларів були отримані за надання підприємцю у користування двох торговельних павільйонів на ринку.
5 грудня 2016 року відбулося чергове засідання. На допит прийшли свідки: чоловік, який безпосередньо передавав гроші обвинуваченому, та його цивільна дружина. Допит тривав близько чотирьох годин, питання, в основному, ставила сторона захисту та головуючий суддя Олександр Струков. Цікаво, що більшість питань, які ставив суддя, співпадали з питаннями, які підготувала сторона захисту.
 
Не обійшлося і без курйозів. Приблизно на середині допиту одного зі свідків Олександр Струков з незрозумілих причин почав ставити питання, далекі від суті справи. По-перше, головуючого суддю зацікавило сімейне життя свідка.
Ви були раніше одруженим? Скільки разів? З першою жінкою ви довго прожили? А з другою скільки? - цікавився пан Струков, не забувши згадати і про дітей, і про сплату аліментів, і про сімейний бюджет допитуваного.
Потім суддя перейшов на тему домашнього господарства свідка.
У вас є город? Скільки соток? А що ви там вирощуєте? Ну, бурячок, чи моркву, чи картоплю? Скільки соток посадили картоплі? А скільки зібрали? І куди ви її діли? Нічого не залишилося? - ніяк не зупинявся головуючий.
Після допиту про врожаї картоплі у свідка, Струков чомусь згадав про його худобу.
А велика худоба у вас є? Скільки, одна? А кури є? - допитливо дивився з-під носа головуючий.
Може, ви мене ще спитаєте, скільки кури яєць несуть? - не витримав свідок.
Таке відчуття, що ви робите мене винуватою. У вас є винуватий, якого ви повинні допитувати, а не мене - парирувала інший свідок судді Струкову після того, як уже годину давала відповіді на питання, а також відмовилась повідомити, де живуть її батьки, оскільки, на її думку, це не має відношення до справи. Суддя зазначив, що вона має право про це не говорити.
О шостій годині вечора допити нарешті завершились. Через закриття Октябрського райсуду Полтави (сплив робочий час) його працівники попрохали учасників скоріше покинути залу засідання.
 
Джерело: poltava365.com