ПРО СПІЛКУ
Життя спілки
Документи
СУДИ ТА СУДДІ
НОВИНИ
СТАТИСТИКА
БАЗА ЗНАНЬ
СПІЛКА LIVE

Порядок відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення).

24.01.2017

         Відповідно до частини п’ятої статті 55 Закону України від 2 червня 2016 року № 1402-VIII «Про судоустрій і статус суддів» Порядок відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації затверджується Вищою радою правосуддя за поданням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, погодженим із Державною судовою адміністрацією України.

        Згідно з підпунктом 7 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України з дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)» упродовж двох років переведення судді з одного суду до іншого здійснює Президент України на підставі відповідного подання Вищої ради правосуддя.

      Пунктом 11 розділу ІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Вищу раду правосуддя» встановлено, що упродовж строку, визначеного підпунктом 7 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, Президент України здійснює переведення суддів за поданням Вищої ради правосуддя, яке вноситься на підставі та в межах рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

      16 січня 2017 року до Вищої ради правосуддя внесено подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про затвердження проекту Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації, погодженого Державною судовою адміністрацією України.

       Вища рада правосуддя, заслухавши інформацію члена Вищої ради правосуддя Беляневича В.Е., керуючись статтею 131 Конституції України, статтею 3 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», статтею 55 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»,

вирішила:

1. Затвердити Порядок відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), що додається. 2. Надіслати копії рішення Вищій кваліфікаційній комісії суддів України та Державній судовій адміністрації України для використання в роботі.

Голова Вищої ради правосуддя                                                              І.М. Бенедисюк. ВККСУ