ПРО СПІЛКУ
Життя спілки
Документи
СУДИ ТА СУДДІ
НОВИНИ
СТАТИСТИКА
БАЗА ЗНАНЬ
СПІЛКА LIVE

Луцький суддя оскаржує постанову патрульних. Відео

07.12.2016
У Рожищенському районному суді слухається справа за позовом судді Луцького міськрайонного суду Ігоря Ясельського про скасування постанови патрульної поліції Луцька, - повідомляє Громадське.Волинь.
 
У липні 2016 на автодорозі Луцьк - Цумань інспектор патрульної поліції Луцька Анатолій Баняс зупинив BMW, що рухалося крайньою лівою смугою. Він запитав водія про причину порушення ПДР. Той апелював до значної ямковості на цій ділянці дороги. Патрульний попросив пред’явити документи: посвідчення водія, реєстраційний документ на авто і поліс страхування. Останнього водій так і не надав. Відтак патрульний пояснив порушнику його права і виніс постанову про вчинення адмінправопорушення. Однак згодом суддя Луцького міськрайонного суду Ясельський, а саме він був за кермом, подав заяву до суду.
Під час судового засідання представник позивача стверджував, що його довіритель їхав по лівій смузі, бо саме мав намір повернути на АЗС, а договір страхування у нього був укладений на момент зупинки, але Ясельський ще не встиг його забрати. Таким чином позивач вважає, що патрульний не з'ясувавши всіх причин та обставин такої поведінки виніс постанову неправомірно.
Відповідач заперечив аргументи викладені у позовній заяві і на доказ своїх слів клопотав долучити до матеріалів справи відеозапис з натільної камери. Його переглянули на судовому засіданні. На відео чітко зафіксовано, як патрульний кілька разів перепитує: «Чому нема страхового поліса? Його нема взагалі чи забули вдома?»
Після перегляду відео адвокат позивача попросив про перерву у судовому засіданні оскільки вже закінчився робочий день. Головуючий суддя Іван Сіліч оголосив перерву до 12 грудня.
 
 
 

Джерело: volynnews.com