ПРО СПІЛКУ
Життя спілки
Документи
СУДИ ТА СУДДІ
НОВИНИ
СТАТИСТИКА
БАЗА ЗНАНЬ
СПІЛКА LIVE

Йому все мало: скандальний суддя-мільйонер перед арештом купив третій автомобіль

08.12.2016

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Ігор Петрик, який попався на хабарі, зберігає у валюті більше мільйона гривень і встиг купити третю автівку в сім'ю незадовго до свого арешту.

Про це повідомляє Корупція. Інфо
Петрика затримали на хабарі в п'ять тисяч доларів на початку грудня. Хабар суддя отримав за рішення на користь третьої особи у справі Мінекології проти одного з підприємств, якому дозволили проводити роботи з небезпечними відходами.
В уряді наполягали на скасуванні такої можливості, а суддя взяв гроші від підприємців, які хотіли залишити в силі рішення суду першої інстанції. Гроші Петрик ховав у потаємній кишені суддівської мантії. Зараз суд відправив його під домашній арешт, який оскаржує прокуратура.
 
Біографія Петрика досить типова для представників суддівського корпусу. Згідно з офіційними даними в 1992 році він закінчив Українську юридичну академії.
З 1996 року протягом дев'яти років роботи суддею госпсуду Харківської області, а після – ще п'ять років на аналогічній посаді у Львівській області. З 2010 року Петрик займав пост суддю Київського апеляційного адмінсуду.
Судячи з декларації представника Феміди, в 2013 році ні в нього, ні у сім'ї не було ніякої нерухомості. Петрик володів тільки Ford Galaxy, яку придбав в той же час за 324,4 тис. гривень. На банківських рахунках судді значилося три мільйони гривень, причому 2,3 млн він вклав в 2013 році.
Тоді Петрик заробив 614,86 тис. гривень, з яких більша частина склала зарплата і дохід від відчуження майна.
Також він вказав, що отримав ще 2,1 млн гривень в якості «інших видів доходів».
Останні дані про свої доходи та майно Петрика можна дізнатися з реєстру електронних декларацій. Як виявилося, в 2015 році сім'я почала активно скуповувати земельні ділянки в селі Годовиця, де у них тепер недобудований будинок, а також придбала квартиру в Києві (81,3 кв. Метра). У 2014 році дружина Петрика купила Suzuki SX4.
Більш того, матеріальне становище судді «дозволило» йому придбати новенький Ford Galaxy (2016) за 906 тис. гривень

У минулому році суддя задекларував зарплату в 231 тис. гривень, тоді як його дружина змогла отримати 413,4 тис. гривень. Крім цього, Петрик зберігає в готівки 48 тис. євро, 12 тис. фунтів стерлінгів, 17,4 тис. доларів, 3,9 тис. швейцарських франків і 80 тис. гривень.

Відзначимо, що згідно з даними реєстру нерухомості, на Петрика записаний ще одну ділянку землі в селі Годовиця, але в декларації він його не вказав. Також там не вказані дві квартири (велика і маленька) в Червонограді Львівської області.
На майно корумпованого судді арешт поки не наклали. Готівкові гроші Петрика також не вилучені. Редакція звертає увагу СБУ і САП на цю інформацію.
 
Джерело: korupciya.com